Курс мовної та спеціальної підготовки

Курс мовної та спеціальної підготовки

Мовна та спеціальна підготовка до навчання словацькою мовою для іноземних студентів, які постраждали через війну в Україні

 

Пан-Європейський університет відкриває програму мовної та спеціальної підготовки до вступу на спеціальності бакалаврату та магістратури словацькою мовою для іноземних абітурієнтів, які постраждали у зв’язку із вторгненням російської армії в Україну.

 

Громадяни України, а також відкрито не згодні з діями влади, громадяни інших країн, які виступають проти війни, можуть пройти річний інтенсивний курс словацької мови та профільної підготовки, який дозволить їм вступити на один із факультетів Пан-Європейського університету.

 

На програму приймаються студенти із нульовими знаннями словацької мови. Підготовку спроектовано спеціально для студентів, рідна мова яких є слов’янською, що дозволяє займатися у швидкому темпі. Програма включає загальний курс словацької мови та спеціалізований курс, спрямований на сферу професійної комунікації (залежно від обраного студентом напряму: право, психологія, економіка, медіальні комунікації, інформаційні технології).

 

Навчання будується на комунікативному підході – розвитку рецептивних та продуктивних мовних навичок (читання, аудіювання, письмове та усне мовлення), а також занурення у культурне середовище. Однією з головних цілей курсу є спрощення процесу інтеграції іноземних студентів у словацьке суспільство, знайомство з реаліями, традиціями та звичаями Словаччини, а також основними правами та обов’язками іноземців у Словаччині та Європейському Союзі.

 

Усі педагоги курсу мають кваліфікацію для викладання словацької мови, є носіями мови та мають досвід викладання іноземцям. Під час навчання використовуються якісні підручники, великий обсяг авторського матеріалу та сучасна техніка.

 

З другого семестру особлива увага приділяється розвитку навичок комунікації в університетському середовищі. Студенти навчаються використовувати термінологію, вивчають типові для академічного письма граматичні структури, аналізують академічну літературу словацькою мовою, складають конспекти, пишуть роботи та виступають із презентаціями. Отже, програма розвиває не лише мовні компетенції, а й навички навчання. Пройшовши спеціальну підготовку, іноземні студенти матимуть змогу впевнено розпочати своє навчання у Пан-Європейському університеті.

 

 

Після закінчення двосеместрового курсу студенти складають комплексний іспит з словацької мови на рівні B2 за CEFR та отримують сертифікат.

 

Пан-Європейський університет від початку війни підтримує українських громадян. Частину доходів від реалізації програми буде спрямовано на допомогу Україні.

 

Дати реалізації програми:

1.7.2023 – 31.8.2024

1.9.2023 – 31.8.2024

1.10.2023 – 31.8.2024

 

Вартість навчання:

5100 EUR (870 академічних годин) / 4434 EUR (620 академічних годин)

 

Вимоги до учасників:

  • Наявність повної середньої освіти

 

Заявка на участь:

E-application

 

Контакти:

Ing. Radka Sabová-Straková

Пан-Європейський університет, ректорат, Tomášikova 20, SK-82102 Bratislava

Tel: +421-2-48208804

Email: radka.strakova@paneurouni.com

 

Для студентів:

Nikita Tokarev

Tel:+421-2-33325196

Email: nikita.tokarev@paneurouni.com