Online Executive MBA

Online Executive MBA

Aktuálne otvárame prezenčný program od októbra 2024. Online program neotvárame! Viac informácii o prezenčnom programe v odkaze. V rámci prezenčného štúdia je možné požiadať o individuálny študijný plán. Individuálny študijný plán umožňuje študovať na diaľku bez akejkoľvek návštevy školy.

od októbra 2024 otvárame prezenčné štúdium v Bratislave. 

Manažérske Executive MBA štúdium realizované lektormi so skúsenosťami z britských programov pre Staffordshire a Nothingam Trent University v slovenskom a českom jazyku za exkluzívnu cenu. Nami ponúkaný Executive MBA program vychádza z najlepšej britskej tradície, ktorú sme doplnili o inovatívne služby, aby našim študentom poskytoval maximálnu hodnotu. 

 

100% živé online prednášky


Online Executive MBA realizujeme formou živých online prednášok. Živé online prednášky realizujeme rovnako ako prezenčné štúdium. Študenti sledujú online prednášku z pohodlia domova cez internet. Počas prednášky sa môžu pýtať, diskutovať alebo písať otázky do chatu. Vidia prácu lektora aj jeho prezentáciu. 

, Online Executive MBA

NAŠE ŠTÚDIUM

ČO JE MBA ŠTÚDIUM

Master of Business Administration (MBA) je prestížny profesijný manažérsky študijný program zameraný na získanie znalostí v odbore manažment. Úspešní absolventi programu obdržia diplom a získajú tak titul MBA, ktorý sa uvádza za menom.

PRE KOHO JE MBA ŠTÚDIUM URČENĚ

 Naše Executive MBA programy sú určené individuálnym záujemcom – podnikateľom, manažérom a zamestnancom firiem a organizácií, predstaviteľom neziskového sektoru, štátnej správy a samosprávy a všetkým ostatným, ktorí chcú efektívne rozvinúť svoje znalosti a zručnosti v oblasti manažmentu so zameraním na prepájanie teoretických znalostí a praxe.

V ČOM JE MBA ŠTÚDIUM INÉ NEŽ KLASICKÉ ŠTÚDIUM

Klasické ekonomické štúdium je zamerané predovšetkým teoreticky a od študentov sa nevyžaduje konfrontácia teórie s praxou ani jej okamžité uplatnenie. Naopak, u MBA štúdia sa predpokladá, že študent je v businesse už etablovaný, obvykle v manažérskej či inej exekutívnej pozícii a pre túto prax aplikuje získavané znalosti. Výučba je tak orientovaná prakticky a je veľmi efektívna s ohľadom na vyťaženosť študujúcich. 

AKO PREBIEHA VÝUČBA

Štandardná doba štúdia je do jedného roka. Výučba prebieha v sobotu v intervale cca. jedenkrát za 4 týždne pomocou Microsoft Teams. Výučba je organizovaná tak, aby sa vyhla štátnym sviatkom a obdobiu prázdnin. Medzi dňami výučby je priestor na konzultácie a prípravu písomných projektov.

, Online Executive MBA

 

MODULY VÝUČBY

 • Úvodný workshop (4 hodiny + spoločenská časť)
 • Business prostredie 
 •  Marketing
 •  Riadenie ľudských zdrojov
 •  Riadenie financií a rizika
 •  Riadenie procesov a výroby
 •  Riadenie zmien a krízového riadenia
 •  Projektové riadenie
 • Strategické riadenie

Študijný kouč: Študenti majú k dispozícii študijného kouča, ktorý ho vedie k úspešnému absolvovaniu štúdia, pomáha mu vytvoriť optimálnu stratégiu štúdia s výberom tém písomných projektov a pod a pod.

Začiatok na vyžiadanie

Aktuálne otvárame prezenčný program v októbri 2023.

TÍM LEKTOROV

Garant štúdia: Ing. Antonino Milicia, Ph.D

Sobota Nedeľa Sobota Sobota Sobota Sobota Sobota Sobota Sobota
15.04.2023
16.4.2023
13.05.2023
10.06.2023
16.09.2023
14.10.2023
11.11.2023
09.12.2023
13.01.2024

PÍSOMNÉ PROJEKTY A ZÁVEREČNÁ PRÁCA

Po každom z ôsmich modulov odovzdáva študent písomný projekt spracovaný na praktickú zmysluplnú tému zo svojej firmy/organizácie či pre iný subjekt podľa dohody. Aby bola práca na projektoch maximálne prínosná a efektívna, sú témy písomných projektov a záverečné práce vopred konzultované so študijným koučom.

Písomné práce hodnotia jednotliví lektori, pričom sa sústredia na potenciál praktického prínosu. Teoretické rešerše nie sú prípustné. Hodnotenie obsahuje percentuálne hodnotenie podľa britskej stupnice (70% = A) a písomný komentár.

Záverečná práca efektívne nadväzuje na písomné projekty k jednotlivým modulom a nepredstavuje pre študenta časový ani psychologický problém. Záverečnú prácu hodnotia dvaja lektori – vedúci práce a oponent práce. Hodnotiaca stupnica je rovnaká ako pri písomných projektoch.

DIPLOM O ABSOLVOVANÍ

Kvalité štúdium na Vysokej škole

Po úspešnom ukončení štúdia obdrží študent diplom o absolvovaní od Paneurópskej vysokej školy.

PRIJÍMACIE KONANIE

Bez prijímacích skúšok.Náklady prijímacieho konania sú súčasťou školného.

REFERENCIE

Štúdium MBA bolo pre mňa veľkým prínosom. Urobila som správne rozhodnutie pre môj ďalší rozvoj a rast. Ukázalo mi nové cesty a prístupy pre moju prácu vo firme, v ktorej aktívne pôsobím. Oceňujem najmä prepojenie štúdia na prax vďaka kvalitnému výberu prednášateľov. Na každú tému študijnej oblasti som sa veľmi tešila a vždy splnili moje očakávania.
, Online Executive MBA
Ing. Beatrix Tonkovičová, MBA
So studiom som bol nad mieru spokojny. Vsetko slubene bolo aj splnene. Spoznal som uzasnych ludi ako prednasajucich aj kolegov pocas studia. Prednasky a to vsetky boli pre mna velmi prinosne a moja znalost v danych aspektoch manazmentu urcite narastla. Prednasky boli plne faktov aj z pracovneho prostredia a prednasajuci to uzasne dokazali kombinovat teoriu a prax.
, Online Executive MBA
Mgr. David Foglszinger, MBA

A mnoho ďalších …… 

TERMÍN A PRIHLÁŠKA

 • Založte si e-prihlášku 
 • pri zakladaní zvoľte namiesto fakulty „Ďalšie vzdelávanie“, vyberte si MBA program online
 • nezabudnite si poznačiť Vaše vygenerované prihlasovacie údaje
 • Skompletizujte sekcie e-prihlášky „Osobné údaje“ a „Adresy uchádzača“
 • Počkajte, budeme Vás v najbližších dňoch kontaktovať

 Na základe záujmu bude termín predĺžení alebo pozastavení. Štúdium Online MBA je limitované maximálnym počtom študentov a je realizované 100% online bez ohľadu na padnemickú situáciu. 

CENA ŠTÚDIA

10 splátok

499 / Mesiac
 • Elektornická prihláška bez poplatku

Dve splátky

2349
 • Elektronická prihláška bez poplatku

Jedna splátka

4399
 • Elektronická prihláška bez poplatku

Štúdium je daňovo uznateľným dokladom, ak je štúdium fakturované na živnostenský list alebo právnicku osobu. Podmienkou pre odpočeť DPH je registrácia firmy k dani z pridanej hodnoty.

KONTAKT

, Online Executive MBA

Ing. Roman Hruška, PhD., LL.M., MBA

Tel: +421 910 829 281 E-mail: roman.hruska@paneurouni.com

Pre študentov a absolventov poskytujeme zľavu z ceny štúdia, pre viac informácií nás prosím kontaktuje emailom alebo telefonicky. Získať zľavu je možné výhradne pre MBA a LL.M. programy. Nevzťahuje sa na formálne vzdelávanie ani na rigorózne konanie