Deň otvorených dverí

25.5. otvárame svoje brány

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Paneurópska vysoká škola (PEVŠ) otvorí svoje brány pre všetkých záujemcov o štúdium na všetkých fakultách! Na piatok, 25.5.2018 sa deň otvorených dverí začne o 10.00 v budove na Tomášikovej 20 v bratislavskom Ružinove. Na podujatí bude mať zastúpenie všetkých päť fakúlt (právo, ekonómia a podnikanie, masmédiá, informatika a psychológia). Ak sa chceš dozvedieť o škole viac, svoje otázky ohľadne štúdia môžeš položiť nielen pedagógom, ale aj prítomným študentom. Prevedieme ťa priestormi školy, predstavíme ti aj mimoškolské aktivity a jednotlivé predmety, či študijné zamerania. V tento deň si pre návštevníkov pripravila špeciálny program Fakulta psychológie PEVŠ. Môžete sa tešiť na ukážky z dvoch predmetov a to “Prezentačné a komunikačné zručnosti” a “Kritické myslenie”. Študentské prezentácie Vám priblížia spôsob výučby na jednotlivých predmetoch a v ramci 15 min. prednášky “Nedeľa nie je iba v nedeľu” Vám prezradia, čo vieme na základe kritického myslenia  čítať vo filmoch a ako vieme aplikovať psychologické poznatky v každodennom živote.

Príď a zisti osobne, prečo má práve táto vysoká škola najväčší nárast študentov do 1. ročníka bakalárskeho stupňa štúdia na celkom Slovensku!

Navyše, zapojíš sa do súťaže o značkové slúchadlá Beoplay H2 od Bang & Olufsen. Súťaž sa uskutoční s podporou spoločnosti SWP a losovanie sa uskutoční v máji 2018. Tí, ktorí navštívia PEVŠ počas Dňa otvorených dverí 20.4. sa zúčastnia losovania o 4x 2 stupenky na exkluzívnu školskú párty na Dunaji. Viac o nej zistíš tu.

Po vylosovaní výhercu slúchadiel a možnosti diskusie s pedagógmi, doktorandmi a študentami, sa záujemci o Fakultu informatiky môžu presunúť na Tematínsku 10 do IT laboratórií a záujemci o Fakultu masmédií do Mediálneho centra na Nevädzovú ulicu č. 5 (vchod z Papraďovej ul.), kde ich pedagógovia budú očakávať od 12:00.

Harmonogram:

10:00 – 10:30 prezentácia školy
10:45 – 11:25  voľná diskusia s pedagógmi, prehliadka budovy
11:30 – presun do IT laboratórií Fakulty informatiky PEVŠ na Tematínsku 10/ a do Mediálneho centra Fakulty masmédií PEVŠ na Nevädzovu 5

Tešíme sa na vás! Pre stredoškolákov zabezpečíme ospravedlnenky z výučby.

 

Infolinka pre uchádzačov

(Dostupnosť infolinky v pracovné dni: 9:00-15:00)

Fakulta: Právo, Psychológia
Tel: +421 904 459 000
Fakulta: Ekonómia, Masmédia, Informatika
Tel: +421 911 478 998
Kontaktný email
info@paneurouni.com
Podanie prihlášky
Online prihláška

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.