Deň otvorených dverí

Deň otvorených dverí

Paneurópska vysoká škola (PEVŠ) otvorí svoje brány pre všetkých záujemcov o štúdium na všetkých fakultách! Ak sa chceš dozvedieť o škole viac, svoje otázky ohľadne štúdia môžeš položiť nielen pedagógom, ale aj prítomným študentom. Prevedieme Ťa priestormi školy, predstavíme Ti aj mimoškolské aktivity a jednotlivé predmety či študijné zamerania. Príď a zisti osobne, prečo má práve táto vysoká škola najväčší nárast študentov do 1. ročníka bakalárskeho stupňa štúdia na celkom Slovensku. Každý návštevník dostane milé darčeky a ak sa rozhodneš podať prihlášku a na štúdium nastúpiš, dostaneš zľavu na školnom vo výške poplatku za prijimacie konanie.

Fakulta psychológie, fakulta práva a fakulta masmédií so svojím Mediálnym centrom uskutoční deň otvorených dverí 22.2.2019 so začiatkom o 10:00 hod. na Tomášikovej 20 v bratislavskom Ružinove. Pre záujemcov o štúdium na fakulte práva bude otvorená aj pojednávacia miestnosť. Po ukončení DOD na Tomášikovej sa záujemcovia o fakultu masmédií môžu premiestniť do Mediálneho centra, ktoré sídli na Nevädzovej 5 (vchod z Papraďovej).

Fakulta ekonómie a podnikania, fakulta informatiky a fakulta masmédií uskutoční deň otvorených dverí 15.2.2019 so začiatkom o 10:00 hod. na Tematínskej 10 v bratislavskej Petržalke. Otvorené budú aj IT laboratóriá. Po ukončení DOD na Tematínskej sa záujemcovia o fakultu masmédií môžu premiestniť do Mediálneho centra, ktoré sídli na Nevädzovej 5 (vchod z Papraďovej).

Harmonogram Dňa otvorených dverí:

10:00 – príchod

10:00 – 10:30-  otvorenie Dňa otvorených dverí a prezentácia vysokej školy

10:30 – 11:00 –  voľná diskusia s pedagógmi
11:00 – prehliadka priestorov a študijných laboratórií/ presun do Mediálneho centra

 

Tešíme sa na vás! Pre stredoškolákov zabezpečíme ospravedlnenky z výučby.

 

_______________________________________________________

Máte záujem pozrieť si priestory školy a nestihli ste sa zúčastniť Dňa otvorených dverí? Zavolajte na naše kontaktné centrum a dohodnite si individuálnu prehliadku priestorov vybranej fakulty.

Infolinka pre uchádzačov

(Dostupnosť infolinky v pracovné dni: 9:00-15:00)

Tel:
 ++421 910 271 246
Kontaktný email:
info@paneurouni.com
Podanie prihlášky:
Online prihláška