Prax pre študentov aj absolventov PEVŠ

Prax

Do nášho tímu Union poisťovne hľadáme dvoch kolegov / kolegyne, ktorí pod vedením našich skúsených kolegov zastrešia oblasť vymáhania pohľadávok a vybavovania sťažností.

Ak si študent právnickej fakulty, 3. a vyšší ročník, neváhaj a ozvi sa.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Aby si mal lepšiu predstavu o tom čo ťa čaká, prikladáme aj stručný prehľad úloh a aktivít.

V oblasti vybavovania sťažností sa stretneš s nasledovnými úlohami:

  • zabezpečovať činnosti súvisiace s vybavovaním sťažností a podnetov podaných tretími stranami
  • viesť evidenciu sťažností a podnetov podaných tretími stranami a vyžiadaní z NBS
  • zabezpečovať všetky podklady potrebné pre vybavenie sťažností, podnetov a vyžiadaní
  • pripravovať stanoviská k podaným sťažnostiam a podnetom

V oblasti vymáhania pohľadávok sa stretneš s nasledovnými úlohami:

  • zabezpečovať mimosúdne uplatnenie pohľadávok postúpených na právny odbor
  • zabezpečovať podklady pre exekučné konania, podklady do konkurzných a reštrukturalizačných konaní a konaní o likvidácii dlžníkov
  • realizovať doplnkové právne činnosti a administratívne činnosti právneho odboru

Ak od svojho prvého zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať a rásť, neváhaj a pošli nám svoj životopis: miroslava.sugova@union.sk

Absolvujte povinnú prax v IBM počas zimného semestra 2018/2018. Prihláste sa to 15.09.20118 na michaela.wurcel@ibm.com. Viac informácií nájdete na plagáte:

IBM Povinná prax

Pracovná pozícia:  Získaj prvé pracovné skúsenosti v HR a recruitmente – Absolventská prax

  • Spoločnosť: Lenovo
  • Druh pracovného pomeru: platená stáž
  • Termín nástupu: ASAP
  • Pracovná náplň: spolupráca na výbere nových Lenovo zamestnancov pre celú Európu
    • koordinovanie výberových procesov s HR manažérmi v rámci Európy
    • manažovanie internej databázy a otvorených pracovných pozícií
    • marketing: budovanie značky a mena spoločnosti, práca so sociálnymi médiami pri hľadaní zamestnancov a inzerovaní pozícií
    • organizovanie a účast na pohovoroch
    • koordinovanie výberového procesu a zisťovanie spätnej väzby s hiring manažérmi
    • aktívne vyhľadávanie a komunikácia s kandidátmi v cudzích jazykoch.

  • Požadujeme:
  • evidencia na ÚPSVaR minimálne 1 mesiac a vek do 26 rokov
  • ukončené VŠ alebo SŠ vzdelanie v týchto odboroch– personálny alebo business manažment,            psychológia, prekladateľstvo, linguistika, marketing, sociálna práca…
  • anglický jazyk na aktívnej úrovni /telefonické pohovory s kandidátmi z EÚ/
  • ďalší cudzí jazyk výhodou
  • základná znalosť MS Office
  • komunikatívnosť
  • schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

*Tento program je určený pre absolventov s ukončenym SŠ alebo VŠ vzdelaním, v rozsahu 20 hodín týždenne po dobu 3-6 mesiacov .*

  • Ponúkame:
  • Absolventská prax u nás Ti prinesie skvelé skúsenosti, vlastný rozvoj, zdokonalenie angličtiny a kopu príležitostí, ktoré ponúka inovatívna a dynamická medzinárodná spoločnosť! o ukončení stáže dostaneš oficiálny certifikát o absolvovaní aj s naším doporučením do budúcej praxe.Ak nás presvedčíš o svojich schopnostiach, radi Ti dáme priestor na ďalšiu kariéru u nás v Lenove
  • Adresa: Lenovo Slovakia, Einsteinova 21, 85101 BA

Pozícia: Student Law Clerk
Spoločnosť, organizácia:
Squire Patton Boggs s.r.o., Zochova 5, 811 03 Bratislava

Opis pracovnej činnosti:

Kontakt a viac informácii: Ing. Renata Mathesova, Tel: 02/5930 3411, E-mail: renata.mathesova@gmail.com

Squire Patton Boggs