Akademická poradňa

Akademická poradňa

Poradenstvo pre študentov a študentky

AKADEMICKÁ PORADŇA PEVŠ ponúka psychologické poradenstvo a podporu všetkým študentom a študentkám PEVŠ, ktorí/ktoré prežívajú psychickú záťaž v súvislosti so štúdiom alebo náročnou životnou situáciou.

Poradenstvo prebieha tvárou v tvár, online alebo ako emailová komunikácia.

Osloviť môžete ľubovoľného poradcu/ľubovoľnú poradkyňu prostredníctvom školskej emailovej adresy. Ak máte záujem o osobné alebo online stretnutie, s poradcom/poradkyňou si dohodnete dátum, čas a miesto stretnutia na Fakulte psychológie PEVŠ, prípadne platformu online stretnutia, ktorou štandardne býva MS Teams.

 

Pre viac informácií o poradcoch kliknite sem.

 

Chcete sa dozvedieť čo je všímavosť (mindfulness), ako ju aplikovať do bežného života, ako vedome pracovať s negatívnymi myšlienkami a emóciami,, ako si poradiť so strachom, úzkosťou, frustráciou, hnevom či stresom, ako zlepšiť odolnosť voči záťažovým situáciám?

Ak áno, pre viac informácií kontaktujte Mgr. Silviu Majerčákovú Albertovú, PhD., M.A., na silvia.albertova@paneurouni.com

 

Pre viac informácií kliknite sem.

 

Hľadáte skúsenosti so skupinovými aktivitami? Zaujíma vás, čo sa deje v zážitkových skupinách? Chcete osobný zážitok v skupine, ktorá funguje na základe humanistického prístupu? Skúste sa pripojiť k encounterovej skupine.

Encounterová skupina sa stretne po tretíkrát. Ak si chcete vyskúšať, ako to v nej funguje, pripojte sa k nám. Ak neviete, čo od nej čakať, je to v poriadku. Zážitkové skupiny sú práve o tom, čo sa deje tu a teraz a sú plné neštrukturovaných interakcií. Vaša účasť nie je podmienená skúsenosťou na 1. a 2. stretnutí skupiny.

Stretneme sa 14.04.2022 v čase 10:00-12:00 v priestoroch Fakulty psychológie, v miestnosti 1.03.

V prípade záujmu kontaktujte doc. PhDr. Michala Čerešníka, PhD.: michal.ceresnik@paneurouni.com. Kapacita skupiny je obmedzená na 12 ľudí.