Akademická poradňa

Akademická poradňa

Poradenstvo pre študentov a študentky

AKADEMICKÁ PORADŇA PEVŠ ponúka psychologické poradenstvo a podporu všetkým študentom a študentkám PEVŠ, ktorí/ktoré prežívajú psychickú záťaž v súvislosti so štúdiom alebo náročnou životnou situáciou.

Poradenstvo prebieha tvárou v tvár, online alebo ako emailová komunikácia.

Osloviť môžete ľubovoľného poradcu/ľubovoľnú poradkyňu prostredníctvom školskej emailovej adresy. Ak máte záujem o osobné alebo online stretnutie, s poradcom/poradkyňou si dohodnete dátum, čas a miesto stretnutia na Fakulte psychológie PEVŠ, prípadne platformu online stretnutia, ktorou štandardne býva MS Teams.

 

Pre viac informácií o poradcoch kliknite sem.

 

Chcete sa dozvedieť čo je všímavosť (mindfulness), ako ju aplikovať do bežného života, ako vedome pracovať s negatívnymi myšlienkami a emóciami,, ako si poradiť so strachom, úzkosťou, frustráciou, hnevom či stresom, ako zlepšiť odolnosť voči záťažovým situáciám?

Ak áno, pre viac informácií kontaktujte Mgr. Silviu Majerčákovú Albertovú, PhD., M.A., na silvia.albertova@paneurouni.com

 

Pre viac informácií kliknite sem.

 

Hľadáte skúsenosti so skupinovými aktivitami? Zaujíma vás, čo sa deje v zážitkových skupinách? Chcete osobný zážitok v skupine, ktorá funguje na základe humanistického prístupu? Skúste sa pripojiť k encounterovej skupine.

Aj tento semester budú prebiehať encounterové skupiny, známe aj ako skupiny stretnutí. Stretnutie ľudí s ľuďmi a rozhodnutie o tom, ako budú zdieľať svoj čas a skúsenosti, je zrejme najpresnejšia charakteristika encounteru. Je naozaj tak slobodný a neštrukturovaný, ako sa vám to z popisu zdá.

Ak nič nenaruší moje plány, stretnutia budú prebiehať nasledovne:

Encounter 4: 27/10, 15:15-17:15

Encounter 5: 10/11, 15:15-17:15

Encounter 6: 8/12, 15:15-17:15

Miestnosť bude upresnená neskôr, ale určite sa stretneme v jednej zo zasadačiek na 2. poschodí Fakulty psychológie.

Ak si chcete vyskúšať atmosféru v encounterovej skupine, napíšte mi na adresu michal.ceresnik@paneurouni.com. Počet zúčastnených je obmedzený na 15.

Teším sa na stretnutie s vami.

Informácie sú dostupné aj na stránke: https://www.facebook.com/akademickaporadna