Aktuality

Podcast POKECY K VECI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#6

V tejto epizóde série Pokecy k veci, ktorej súčasťou je náš hosť, kameraman a pedagóg Mgr. Viktor Kamenický, PhD. si povieme stručné informácie o kinematografii, ako funguje proces natáčania, zaujímavé novinky ale aj zákulisné informácie.🎥

#5
Ďalšia epizóda série Pokecy k veci vám prinesie praktické informácie ohľadom ukončenia pracovného pomeru. Našim hosťom v tejto epizóde je pán JUDr. Stanislav Ďurica, ktorý vysvetlí ukončenie pracovného pomeru ako zo strany zamestnanca, tak zo strany zamestnávateľa.🤝

#4
V ďalšej epizóde série Pokecy k veci vám svoj odborný pohľad na rizikové aktivity u adolescentov v online priestore priblíži pani Mgr. Jaroslava Suchá, Ph.D., ktorá sa touto problematikou zaoberá už dlhé roky. Vysvetlí nám, čo spôsobuje závislosť u detí v digitálnom svete a povie nám aj prečo je v rozumnom množstve pozitívne, ak deti chcú a radi hrajú hry po internete.

#3
“Každá sloboda má svoje limity”. V poradí tretia epizóda zo série Pokecy k veci, v ktorej nám naši hostia pani doc. JUDr. Andrea Erdősová, PhD. a pán JUDr. Stanislav Ďurica porozprávajú svoj pohľad na očkovanie a taktiež nám priblížia svoju novú publikáciu práve o týchto témach.

#2

Samotná polarizácia nie je negatívny jav. V druhej epizóde nám vysvetlí náš hosť psychológ a facilitátor pán PhDr. Dušan Ondrušek CSc. hlavnú podstatu polarizácie, kde sa s ňou v dnešnom svete môžeme stretnúť a aké sú efektívne nástroje na riešenie polarizačnej situácie.

#1

Predstavujeme vám prvú epizódu nášho podcastu POKECY K VECI, v ktorej nám bližšie vysvetlí náš hosť psychológ a garant výskumu “Síla úsměvu” pán PhDr. Martin Dolejš, Ph.D, prečo sa hovorí, že až 93% komunikácie prebieha bez slov a čo dokáže spraviť jednoduchý úsmev.

Podcast nájdete aj na platformách:

Apple podcasts

Spotify

Google podcasts

<<< Späť