Ďalšie vzdelávanie

LL.M.

Vzdelávacie programy LL.M.

Právnické LL.M. štúdium realizované lektormi zo sveta biznisu a práva v slovenskom a českom jazyku za exkluzívnu cenu. Náš program vychádza z najlepšej anglosaskej tradície, ktorú sme doplnili o inovatívne služby, aby našim študentom poskytoval maximálnu hodnotu.

Nami ponúkané LL.M. programy sú určené individuálnym záujemcom z oblasti biznisu, práva a verejného sektoru, teda najmä podnikateľom, manažérom a zamestnancom firiem aj predstaviteľom neziskového sektoru a štátnej správy, právnikom, ktorí chcú získať či prehĺbiť si právne povedomie a rozvinúť svoje znalosti a zručnosti v oblasti práva v kontexte podnikania.

LL.M. aj pre neprávnikov

Štúdium LL.M. je vhodné aj pre ľudí mimo právnického sveta. Teoretické znalosti a praktické zručnosti z oblasti práva využijete v bežnom osobnom, ale aj v pracovnom živote. Exaktné vyjadrovanie v úradných listinách a lepšie porozumenie rôznych rozhodnutí vám pomôže vyhnúť sa mnohým byrokratickým prekážkam napríklad vo vašom podnikaní. Znalosti práva môžete využiť aj pri práci s osobnými údajmi vašich klientov a zákazníkov. Rovnako vám nové znalosti môžu uľahčiť cestu za vysnívaným zamestnaním, kedy sa na pracovnej pozícií vyžadujú znalosti práva a vy s titulom LL.M. za menom ľahko získate náskok pred ďalšími uchádzačmi o rovnaké miesto. Množstvo vecí budete vedieť vyriešiť operatívne a samostatne bez ďalšej porady s odborníkom na právo.

LL.M. pre českých študentov

V našej ponuke nájdete program LL.M. vhodný aj pre českých študentov. Absolvovať ho môžete v Bratislave alebo podľa individuálneho študijného plánu. Výukovým jazykom je čeština. LL.M. program sme otvorili v spolupráci s lektormi prednášajúcimi pre Advokátnu komoru ČR. Študijný program je, samozrejme, prispôsobený českému právnemu prostrediu a poriadku a aktuálnym českým zákonom.

Všeobecnou podmienkou na prijatie na štúdium je absolvovanie predchádzajúceho VŠ štúdia minimálne na bakalárskom stupni alebo stredoškolské vzdelanie a 5 rokov praxe, prípadne po individuálnom posúdení. Bez prijímacieho konania, náklady sú súčasťou školného.

Slovenské a európske právo v malíčku vďaka LL.M.

Študijný program LL.M. dostupný na Paneurópskej vysokej škole je špeciálne pripravený pre jeho využitie v podmienkach slovenského a európskeho práva. Všetky učebné osnovy sú pravidelne aktualizované s ohľadom na nové právne poriadky, zmenu a novelizáciu zákonov, ale aj rôzne medzinárodné zmluvy, aby absolvent mal vždy čerstvé znalosti o aktuálnych procesoch na poli slovenského a európskeho právneho prostredia. V prípade nedostatku času si môžete vybrať Online Executive LL.M. program a väčšinu výučby absolvovať z pohodlia vášho domova aj popri zamestnaní alebo podnikaní.

Popri štúdiu v otvorených skupinách a pre individuálnych záujemcov ponúkame aj štúdium vytvorene na mieru pre uzatvorené firemné skupiny.

Program LL.M. ponúkame online  alebo v sídle PEVŠ v Bratislave.

 

Ponuka špecializácií Cena (s DPH)

Executive LL.M Bratislava

Jednorazová platba: 4499 EUR s DPH
Dve splátky: po 2399 EUR s DPH
10 splátok: po 509 EUR s DPH

Online Executive LL.M.

Jednorazová platba: 4399 EUR s DPH
Dve splátky: po 2349 EUR s DPH
10 splátok: po 499 EUR s DPH

 

 Prihláste sa na štúdium LL.M.

  1. Založte si e-prihlášku prostredníctvom linku:

    E-Prihláška na program LL.M.

  • pri zakladaní zvoľte namiesto fakulty „Ďalšie vzdelávanie“, vyberte si LL.M. program a miesto štúdia
  • nezabudnite si poznačiť vaše vygenerované prihlasovacie údaje
  1. Skompletizujte sekcie e-prihlášky „Osobné údaje“ a „Adresy uchádzača“
  2. Počkajte, budeme vás v najbližších dňoch kontaktovať

Kontakt pre uchádzačov o štúdium LL.M.:

Ing. Roman Hruška, PhD., LL.M., MBA

Tel: +421 910 829 281 E-mail: roman.hruska@paneurouni.com

Pre študentov a absolventov poskytujeme zľavu z ceny štúdia, pre viac informácií nás prosím kontaktuje emailom alebo telefonicky. Získať zľavu je možné výhradne pre MBA a LL.M. programy. Nevzťahuje sa na formálne vzdelávanie ani na rigorózne konanie.