Aktuality

Osláv koniec semestra so štýlom a zabav sa na Dunaji

Tancovanie na palube, západ slnka nad hradom, catering podľa výberu, prosecco na uvítanie a fľaša dobrého vína na stole. To všetko ťa bude čakať na exkluzívnej PEVŠáckej párty, ktorá sa uskutoční 26.4. (štvrtok) na lodi RIVA Bar & Bistro.

Koniec semestra sa blíži a ešte pred tým, než zasadneš ku knihám, máš jedinečnú šancu zabaviť sa so spolužiakmi na lodi RIVA. PEVŠka si pre teba pripravila párty, na ktorú sa nezabúda. Hneď po príchode sa môžeš ovlažiť chutným proseccom a vychladeným vínom na stoloch, ktoré máš v cene, zvyšok si kúpiš podĺa výberu na bare. Rovnako pre teba máme prichystaný skvelý catering, ktorý zahŕňa aj jedlá pre vegánov či celiatikov. O hudbu na palube sa postará vychytený DJ SA-MU-RAI. Pozor, zabávať sa budeme do skorých ranných hodín!

Naloď sa s nami na dobrú oslavu a uži si večer sa so spolužiakmi na Dunaji. Vstup na celú párty sú len symbolické 3 eurá.

Lístky si môžeš zabezpečiť každý utorok a štvrtok (17.4.,19.4.,24.4) o 13:30 pred vrátnicou na Tomášikovej aj Tematínskej.

Tešíme sa na teba!

<<< Späť