Voľné pracovné pozície pre študentov aj absolventov PEVŠ

Pracovné pozície

  • Knižnica Paneurópskej školy má voľné brigádnické miesto pre študenta denného štúdia!

    Pracovná pozícia: Pracovník knižnično-informačných služieb

    Druh pracovného pomeru:  Dohoda o brigádnickej práci študentov, Podmienka:                                  denné štúdium, vek do 26 rokov

    Obdobie: počas letného resp. zimného semestra v danom AR

    Termín nástupu: 1.10.2017, resp. dohodou

    Požadujeme:  komunikatívnosť,  súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, štatút študenta (potvrdenie zo študijného odd.), čestné vyhlásenie o brigádnickej práci študentov, zodpovednosť, dôslednosť, znalosť cudzieho jazyka (vítaná)

    Ponúkame:  zaujímavú prácu v peknom prostredí, odmena dohodou, potvrdenie k započítaniu praxe

    Adresa: Paneurópska vysoká škola, Akademická knižnica, Tomáškova 20, P.O.Box 20, 820 09 Bratislava

    Kontakt: Mgr. Jana Galbavá, tel.  02/48208810 alebo 68203602, mail: jana.galbava@paneurouni.com, alebo priamo v knižnici na Tomášikovej

    Viac informácií o ponuke

  • INBOX hľadá asistentku!

    Pracovná náplň:
    Zabezpečovanie písomnej, Emailovej a telefonickej komunikácie, starostlivosť o nových a existujúcich zákazníkov, vybavovanie agendy, kancelárske práce, príprava pri organizovaní školení. marketingové aktivity
    Požiadavky:
    Vzdelanie – Úplné stredné odborné vzdelanie , Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
    Dĺžka praxe – bez požiadavky na odbornú prax
    Požadované zručnosti, schopnosti –
    Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, samostatnosť
    Počítače: Microsoft Word – pokročilá, Microsoft Excel – pokročilá, Internet – pokročilá
    Osobnostné predpoklady – cieľavedomosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
    Miesto práce: Bratislava, Ružinov
    Pracovný čas: 4 hodiny denne, pružný pracovný deň
    Ponúkané výhody – Možnosť získania praxe v oblasti administratívy, zaškolenie, možnosť ďalšej spolupráce.
    Konakt: Branislav Gablas, konatel, gablas@inbox.sk

  • Pracovná pozícia: FRONTEND developer v reklamke

    Spoločnost: Elite Solutions, s.r.o.
    Adresa: Mikulášska 5, Bratislava
    Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
    Opis práce: Tvojou náplňou práce bude pretaviť skvelé návrhy našich grafikov do interaktívnej podoby webových stránok, mobilných aplikácii a hier. Radi sa hráme napríklad aj s Reactom či Angular.js. Viac o pracovnej pozícii sa dočítaš tu: http://bit.ly/Frontend_job
    Životopis posielajte na: job@elitesolutions.sk

  • Pracovná pozícia: Posila do teamu na pozíciu Account Executive

    Spoločnosť: Creative Department
    Opis práce: Ponúkame štartovaciu pozíciu v jednej z top reklamných agentúr na trhu na strane klientskeho servisu.
    Základné znalosti klientského servisu i marketingové znalosti budú prínosom.
    Dobrý Account Executive može časom postúpiť na pozíciu Account Managera, dovtedy bude jeho pravou rukou.
    Musí mať rád čísla, písať a čítať veľa emailov, mať dobrý time management, vedieť pripravovať pekné prezentácie a mať aj prezentačné schopnosti.
    Ovládanie anglického jazyka je podmienkou. Viac na osobnom pohovore.
    Nástup: September 2017
    Životopisy posielajte tu: info@creativedepartment.sk

  • Pôdohospodárska platobná agentúra

    Pozícia: Sprístupňovanie informácií, masmediálna politika
    Spoločnosť, organizácia: Pôdohospodárska platobná agentúra – Odbor PREZENTÁCIE A ZAHRANIČNEJ KOORDINÁCIE
    Opis pracovnej činnosti: Koordinovanie celoštátneho systému s najširšími vonkajšími a vnútornými väzbami na ďalšie systémy rôznych odborov a smerov s dôsledkami za rozhodnutia s celoštátnym dosahom na úrovni úradu, ktorý vykonáva štátne záležitosti s celoštátnou pôsobnosťou. Koordinácia štruktúry a zverejňovania informácií na webovom sídla PPA. Zabezpečovanie prezentácie na kanáli PPA v sociálnej sieti YouTube. Návrhy účinných a inovatívnych riešení v oblasti prezentácie PPA.
    Kontakt a viac informácii:  https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/454

  • Personálna agentúra Atena hľadá Junior účtovníka!
    Pozícia: Junior účtovník
    Spoločnosť, organizácia: Personálna agentúra ATENA
    Druh pracovného pomeru:  trvalý pracovný pomer
    Opis pracovnej činnosti:  Príprava podkladov pre účtovníctvo viacerých spoločnost, Príprava podkladov pre spracovanie DPH výkazov a podkladov pre potrebu ostatných daňových priznaní, Zabezpečenie a príprava podkladov podľa požiadaviek ekonómky spoločnosti a dodržiavanie stanovených účtovných a daňových termínov, Zaúčtovanie dokladov v podvojnom účtovníctve v programe SOFTIP, Spolupráca pri zostavení mesačnej a ročnej účtovnej závierky, Vystavovanie, evidencia a spracovanie faktúr, Vykonávanie účtovných zápisov v účtovných knihách, účtovanie účtovných dokladov: dodávateľských a odberateľských faktúr / pokladničných dokladov, interných dokladov podľa zverenej agendy.Požiadavky na zamestnanca: minimálne požadované vzdelanie – vysoká škola 1. stupňa, jazykové znalosti: slovenský jazyk C2, ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka, ekonomické a administratívne znalosti: Fakturácia – pokročilá úroveň, Hospodárska korešpondencia – pokročilá úroveň, Mzdové účtovníctvo – základy, Podvojné účtovníctvo – základy, Jednoduché účtovníctvo – základy, Personalistika – pokročilá úroveň, Ekonomické a administratívne znalosti: Personalistika – pokročilá úroveň, Počítačové znalosti:  Microsoft excel – pokročilá úroveň, Microsoft word – pokročilá úroveň, Microsoft powerpoint – pokročilá úroveň, Všeobecné zručnosti: samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce, komunikácia a jednanie s ľuďmi.Osobné predpoklady: zodpovednosť, pozornosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu.
    Počet rokov praxe: 1
    Iné požiadavky na zamestnanca: Požadovaná prax minimálne 1 rok praxe v podvojnom účtovníctve,
    Administratívne a ekonomické znalosti: znalosť programu SOFTIP výhodou
    Osobnostné predpoklady a zručnosti:  znalosť účtovnej a daňovej legislatívy, ochota pracovať nadčas, v prípade potreby ochota pracovať aj cez víkend, odolnosť voči stresu, schopnosť zvládať stresové situácie
    Prax v sektore: Ekonomika, financie, účtovníctvo,
    Prax na pozícii: Finančný riaditeľ, Junior účtovník, Účtovník.Výhody pre zamestnanca:Pracovná zmluva na dobu neurčitú, Nadštandardné platové ohodnotenie, Možnosť navýšenia platu, Výkonnostné prémie, Možnosť kariérneho rastu, Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra, Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy, Strava zabezpečená formou gastro karty CALIO v hodnote 3,38 €, Služobný smartfón aj na súkromné účely s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ, Ubytovanie zabezpečené ihneď po nástupe do zamestnania v centre mesta v moderne zrekonštruovaných bytoch, Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest a obcí, Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti , Práca v mladom kolektíve, Maximálna podpora nášho pracovného tímu, Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti, Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať, Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí, Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace, Poskytujeme možnosť zamestnať sa aj pre A) čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl a B) zdravotne znevýhodneným občanom, Voľné vstupy do mestskej plavárne, Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest, Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne cenyTermín odovzdania výberového konania: nezadaný, priebežne
    Kontakt: 0800 221 222, cv@atena.sk, www.atena.skhttps://atena.sk/sk/offer/junior-uctovnik-slovensko-sk1712

  • Pozícia: učiteľ/učiteľka grafiky a multimédií
    Spoločnosť, organizácia: SSOŠ Via Humana v Skalici
    Druh pracovného pomeru: plný pracovný úväzok
    Opis pracovnej činnosti: výučba odborného predmetu (prezentačné programy, digitálne videá, reklamné spoty, vizuále efekty a filmové triky, fotografovanie, webstránky, tvorba promo materiálov a časopisov atď.)
    Termín odovzdania výberového konania: čo najskôr
    Kontakt: viahumana@viahumana.sk

  • Squire Patton Boggs je jedna z najsilnejších integrovaných právnych firiem. S 46 kanceláriami v 21 krajinách je spoločnosť vyhľadávaná pre znalosť miestnych pomerov a globálny vplyv, pri poskytovaní  komplexného právneho poradenstva v Severnej Amerike, Európe, Strednom Východe, Ázii a Pacifiku a Latinskej Amerike. S expertízou vo všetkých kľúčových sektoroch je spoločnosť známa pre právne poradenstvo v oblasti verejnej politiky a výborné vzťahy vo Washingtone DC and Bruseli.
    V roku 1991 sme ako prvá americká právna firma otvorili pobočku na Slovensku.  Od tej doby zastávame jednu z významných pozícií spomedzi advokátskych kancelárií v Bratislave. Bratislavská kancelária je súčasťou silnej skupiny kancelárií Squire Patton Boggs v strednej Európe, do ktorej patria aj kancelárie v Budapešti, Kyjeve, Prahe a Varšave. Pravidelne spolupracujeme na cezhraničných transakciách pri poradenstve nadnárodným spoločnostiam a finančným inštitúciám.  Pri zložitých vnútroštátnych a medzinárodných transakciách, regulačných otázkach, záležitostiach práva EÚ či súdnych sporoch spolupracujeme s našimi kanceláriami v Bruseli a ďalšími kanceláriami v západnej Európe – v Berlíne, Birminghame, Frankfurte, Leeds, Londýne, Madride, Manchestri a Paríži. S viac ako 1.500 právnikmi v 46 kanceláriách v 21 krajinách v Európe, Amerike, Ázii a Pacifiku sme všeobecne uznávaní za medzinárodný dosah a expertízu v rozmanitých sektoroch. Poskytujeme komplexné právne poradenstvo najmä v týchto oblastiach: právo obchodných spoločností, zlúčenia a akvizície, nehnuteľnosti, bankovníctvo a financie, duševné vlastníctvo a technológie, súdne spory a alternatívne riešenie sporov, ochrana hospodárskej súťaže, konkurz a reštrukturalizácia, PPP projekty, pracovné právo, zdravotníctvo a telekomunikácie.

    Bratislavská kancelária Squire Patton Boggs je súčasťou silnej skupiny kancelárií v strednej Európe, ktorá poskytuje komplexné právne poradenstvo etablovaným, ale aj začínajúcim domácim a nadnárodným spoločnostiam. Pri zložitých vnútroštátnych a medzinárodných transakciách, regulačných otázkach, záležitostiach práva EÚ či súdnych sporoch zastávame jednu z významných pozícií spomedzi advokátskych kancelárií v Bratislave.

    Pre viac informácií viď www.squirepattonboggs.com

    Pozícia: Student Law Clerk
    Spoločnosť, organizácia:
    Squire Patton Boggs s.r.o., Zochova 5, 811 03 Bratislava
    Opis pracovnej činnosti:
    Výskum v oblasti práva a pomocné organizačné práce
    Viac informacii najdete tu

  • Spracovanie obsahu na sociálnych sieťach, tvorba komunikačných stratégií nadnárodnej spoločnosti? Možnosť kariérneho rastu + atraktívne finančné ohodnotenie a možnosti práce z domu? Tie sú špecifiká pozície Part time špecialista v oblasti komunikácie od Henkel Slovensko. Ak dobre zvládnete časový manažment a angličtinu, prihláste sa online alebo pošlite svoje životopisy na silvia.fuzikova@henkel.com.
    Pozícia: Part Time Corporate Communications Specialist
    Spoločnosť, organizácia: Henkel Slovensko
    Druh pracovného pomeru: part time
    Termén odovzdania / výberového konania: podľa dohody po úspešnom absolvovaní telefonického pohovoru a odovzdaním predchádzajúcej referencie

    Bližšie info o pozícii a prihlasovací portál nájdete tu.