Voľné pracovné pozície pre študentov aj absolventov PEVŠ

Pracovné pozície

uverejnené 17.11.2018

Spoločnosť: Paneurópska vysoká škola, n.o.

Hľadáme kolegu/kolegyňu na komunikáciu so strednými školami. Ak máš rád/a komunikáciu, organizáciu a napĺňanie cieľov – staň sa súčasťou nášho marketingového tímu! Pracovať môžeš v kancelárii, ale aj doma. Pracovný čas je flexibílny.

Pozícia: referent marketingu

Miesto práce: homeoffice / Mediálne centrum PEVŠ, Nevädzová 5, Bratislava

Druh pracovného pomeru: brigádnicka činnosť

Požadujeme: samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti, komunikačnú zdatnosť.

Ponúkame: práca v mladom kolektíve,

Termín nástupu asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preferujeme študenta, ktorý vie systematicky a samostatne pracovať pri komunikácií jednotlivých zadaní smerom na stredné školy. Aktívna komunikácia s vedením stredných škôl a s marketingovým tímom.

Požadované vzdelanie Študent vysokej školy

Jazykové znalosti: slovenský jazyk

Počítačové znalosti:

  • Microsoft Excel – základy
  • Microsoft Outlook – základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti: organizačne zdatný, dobrý time – management, priateľské a milé vystupovanie

Ponúkaná odmena: 4 EUR/ hodina

Kontakt:  Jana Žjak, 0907165759, jana.zjak@paneurouni.com

uverejnené 7.11.2018

Spoločnosť: Renomovaná bratislavská advokátska kancelária so zahraničnou klientelou hľadá pre svoj ďalší rozvoj na pozíciu právneho asistenta aktívnych, zodpovedných a samostatne zmýšľajúcich študentov práva 2. – 4. ročníka.

V pracovnej náplni právneho asistenta je predovšetkým príprava a spracovanie podaní

na príslušné štátne orgány, kontrola dokumentov a podkladov, preklady dokumentov, elektronické spracovanie pošty a iné nevyhnutné s tým spojené úkony.

Požadujeme: samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť, prax na podobnej pozícii, vodičské oprávnenie typu B – výhodou

Ponúkame: možnosť osobného rastu, práca v mladom kolektíve, možnosť ďalšej spolupráce po ukončení štúdia.

Nástup: asap

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite životopis na:

Kontakt:  sekretariat@aliancia.sk

uverejnené 18.10.2018

Spoločnosť: GHS LEGAL

Pozícia: Právny asistent

Miesto práce Lazaretská 3/A, 811 08 Bratislava

Druh pracovného pomeru na dohodu

Preferujeme študenta, ktorý vie systematicky a samostatne pracovať na širokom spektre zadaní odbornejšieho  charakteru  (preklady  odborných  textov,  práca  s  judikatúrou,  príprava jednoduchých zmlúv, korporátna agenda a iné).

Pracovné miesto je určené pre študenta Právnickej fakulty (v životopise uveďte ročník, v ktorom ste), ktorý má záujem neskôr pôsobiť v advokácii. Jedná sa o miesto právneho asistenta v advokátskej kancelárii v rozsahu 20 hodín týždenne.

Požadované vzdelanie Študent vysokej školy (právo)

Jazykové znalosti Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk

Počítačové znalosti

  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Microsoft Word – expert

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť pri plnení zadaných úloh
  • záujem o trvalý profesijný rast
  • zmysel pre time-management
  • diskrétnosť a dodržiavanie etických princípov
  • lojalita voči zamestnávateľovi
  • reprezentatívne vystupovanie a profesionalita v komunikácii

Študenti právnických fakúlt, pokiaľ máte záujem rozšíriť náš tím na pozícii právneho asistenta, pošlite  nám  svoj  životopis  s  motivačným  listom  na  našu  e-mailovú  adresu hr@ghslegal.sk

uverejnené 19.9.2018

Paneurópska vysoká škola

Hľadáme energických a pozitívnych študentov, ktorí by chceli reprezentovať našu školu a budú osobou, ktorá ako prvá privíta uchádzačov o štúdium na našej škole, poskytne im potrebné informácie, zodpovie otázky, či ukáže naše priestory. Ide o pracovnú pozíciu v priestoroch školy, s možnosťou flexibilnej pracovnej doby a to na dobu neurčitú.

Bližšie informácie:
– Pracovná pozícia: Pracovník/čka náborového a kontaktného centra pre vysokú školu
– Spoločnosť: Paneurópska vysoká škola
– Druh pracovného pomeru: dohodou
– Termín nástupu: ihneď
– Na obdobie: na dobu neurčitú
Pracovná náplň:
– telefonická a emailová komunikácia s uchádzačmi o štúdium
– prezentácia priestorov školy uchádzačom
– aktívna komunikácia na chate
– udržovanie a rozvoj vzťahov s uchádzačmi
– informačná a poradenská činnosť
– práca v tíme študentov, tak aby bola zabezpečená prevádzka kontaktného centra od 8:00 do 16 :00
– aktívna účasť na emailových, telefonických a prezentačných náborových aktivitách
Požadujeme:
pozitívnu a energickú osobnosť
samostatnosť
zodpovednosť
schopnosť pracovať v tíme
reprezentatívnosť
Ponúkame:
– možnosť dlhodobej spolupráce
– flexibilnú pracovnú dobu v závislosti na tíme (je potrebné tímovo zabezpečiť chod kontaktného centra od 8:00 do 16:30), pracovný čas je na dohode tímu.
– prácu v priestoroch školy
– 5 EUR/ hodina v čistom
Adresa: Paneurópska vysoká škola, Tematínska 10, Bratislava
Kontakt: Bc. Roman Hruška, MBA,  0910 829 281, roman.hruska@paneurouni.com