Voľné pracovné pozície pre študentov aj absolventov PEVŠ

Pracovné pozície

Aktualizované 7.11.2017

Pracovná pozícia: Právny asistent (Paralegal)

Spoločnosť: NN Životná poisťovňa a.s.

Druh pracovného pomeru: dohoda o brigádnickej práci študenta

Obdobie: dlhodobá spolupráca

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň:

• Administratíva podpora – asistencia právnikom pri príprave a riešení úloh;

• Contract management;

• Komunikácia so súdmi a úradmi.

Požadujeme:

študent/ka 1. – 3. ročníka

• anglický jazyk na komunikačnej úrovni;

• užívateľská úroveň MS Office;

• komunikačné zručnosti;

• práca s ASPI;

• zodpovednosť, precíznosť, presnosť.

Ponúkame:

• možnosť získania praxe;

zaškolenie, možnosť rozvoja a vzdelávania;

možnosť ďalšej spolupráce;

finančné ohodnotenie 3,8 €/hod.

Adresa: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava

Kontakt: alica.danielisova@nn.sk

  • Pracovná pozíciaParalegal

    Spoločnosť: Allan & Overy

    Druh pracovného pomeru:  part-time

    Obdobiemin 1 rok

    Termín nástupu: 11/2017

    Požadujeme:

    – Excellent communication skills and time management.
    – Team player with positive and proactive attitude, professional and flexible.
    – Ability to work under pressure, multitasking.
    – Candidate should be willing to take on new tasks, challenges and learning opportunities.
    – Fluency in English (spoken and written), other foreign languages are a bonus but not essential.

     Ponúkame:

    – Friendly, challenging, motivating and enthusiastic international working environment with attractive remuneration and conditions
    – Opportunity to learn from leaders in their field and work with top clients on the most complex and attractive deals and cases on the market

     Adresa: Pribinova 4, 81102 Bratislava

    Kontakt: Eva Sednickova, eva.sednickova@allenovery.com, recruitment.bratislava@allenovery.com

    Leták

  • Knižnica Paneurópskej školy má voľné brigádnické miesto pre študenta denného štúdia!

    Pracovná pozícia: Pracovník knižnično-informačných služieb

    Druh pracovného pomeru:  Dohoda o brigádnickej práci študentov, Podmienka:                                  denné štúdium, vek do 26 rokov

    Obdobie: počas letného resp. zimného semestra v danom AR

    Termín nástupu: 1.10.2017, resp. dohodou

    Požadujeme:  komunikatívnosť,  súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, štatút študenta (potvrdenie zo študijného odd.), čestné vyhlásenie o brigádnickej práci študentov, zodpovednosť, dôslednosť, znalosť cudzieho jazyka (vítaná)

    Ponúkame:  zaujímavú prácu v peknom prostredí, odmena dohodou, potvrdenie k započítaniu praxe

    Adresa: Paneurópska vysoká škola, Akademická knižnica, Tomáškova 20, P.O.Box 20, 820 09 Bratislava

    Kontakt: Mgr. Jana Galbavá, tel.  02/48208810 alebo 68203602, mail: jana.galbava@paneurouni.com, alebo priamo v knižnici na Tomášikovej

    Viac informácií o ponuke

  • INBOX hľadá asistentku!

    Zabezpečovanie písomnej, Emailovej a telefonickej komunikácie, starostlivosť o nových a existujúcich zákazníkov, vybavovanie agendy, kancelárske práce, príprava pri organizovaní školení. marketingové aktivity
    Požiadavky:
    Vzdelanie – Úplné stredné odborné vzdelanie , Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
    Dĺžka praxe – bez požiadavky na odbornú prax
    Požadované zručnosti, schopnosti –
    Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, samostatnosť
    Počítače: Microsoft Word – pokročilá, Microsoft Excel – pokročilá, Internet – pokročilá
    Osobnostné predpoklady – cieľavedomosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
    Miesto práce: Bratislava, Ružinov
    Pracovný čas: 4 hodiny denne, pružný pracovný deň
    Ponúkané výhody – Možnosť získania praxe v oblasti administratívy, zaškolenie, možnosť ďalšej spolupráce.
    Konakt: Branislav Gablas, konatel, gablas@inbox.sk

  • Pracovná pozícia: FRONTEND developer v reklamke

    Spoločnost: Elite Solutions, s.r.o.
    Adresa: Mikulášska 5, Bratislava
    Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
    Opis práce: Tvojou náplňou práce bude pretaviť skvelé návrhy našich grafikov do interaktívnej podoby webových stránok, mobilných aplikácii a hier. Radi sa hráme napríklad aj s Reactom či Angular.js. Viac o pracovnej pozícii sa dočítaš tu: http://bit.ly/Frontend_job
    Životopis posielajte na: job@elitesolutions.sk

  • Personálna agentúra Atena hľadá Junior účtovníka!
    Pozícia: Junior účtovník
    Spoločnosť: Personálna agentúra ATENA
    Druh pracovného pomeru:  trvalý pracovný pomer
    Opis pracovnej činnosti:
  • Príprava podkladov pre účtovníctvo viacerých spoločnost, Príprava podkladov pre spracovanie DPH výkazov a podkladov pre potrebu ostatných daňových priznaní, Zabezpečenie a príprava podkladov podľa požiadaviek ekonómky spoločnosti a dodržiavanie stanovených účtovných a daňových termínov, Zaúčtovanie dokladov v podvojnom účtovníctve v programe SOFTIP, Spolupráca pri zostavení mesačnej a ročnej účtovnej závierky, Vystavovanie, evidencia a spracovanie faktúr, Vykonávanie účtovných zápisov v účtovných knihách, účtovanie účtovných dokladov: dodávateľských a odberateľských faktúr / pokladničných dokladov, interných dokladov podľa zverenej agendy.Požiadavky na zamestnanca: minimálne požadované vzdelanie – vysoká škola 1. stupňa, jazykové znalosti: slovenský jazyk C2, ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka, ekonomické a administratívne znalosti: Fakturácia – pokročilá úroveň, Hospodárska korešpondencia – pokročilá úroveň, Mzdové účtovníctvo – základy, Podvojné účtovníctvo – základy, Jednoduché účtovníctvo – základy, Personalistika – pokročilá úroveň, Ekonomické a administratívne znalosti: Personalistika – pokročilá úroveň, Počítačové znalosti:  Microsoft excel – pokročilá úroveň, Microsoft word – pokročilá úroveň, Microsoft powerpoint – pokročilá úroveň, Všeobecné zručnosti: samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce, komunikácia a jednanie s ľuďmi.
  • Osobné predpoklady: zodpovednosť, pozornosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu.
    Počet rokov praxe: 1

Kontakt: 0800 221 222, cv@atena.sk, www.atena.skhttps://atena.sk/sk/offer/junior-uctovnik-slovensko-sk1712

  • Pozícia: učiteľ/učiteľka grafiky a multimédií
    Spoločnosť: SSOŠ Via Humana v Skalici
    Druh pracovného pomeru: plný pracovný úväzok
    Opis pracovnej činnosti: výučba odborného predmetu (prezentačné programy, digitálne videá, reklamné spoty, vizuále efekty a filmové triky, fotografovanie, webstránky, tvorba promo materiálov a časopisov atď.)
    Termín odovzdania výberového konania: čo najskôr
    Kontakt: viahumana@viahumana.sk