Aktuality

Prinášame vám nové športové aktivity! Chýbať nebude futbal ani jóga

futbal_pevs_cvicenie

Na PEVŠ nám záleží, aby ste boli v pohybe a udržiavali sa nielen v psychickej, ale i fyzickej kondícii. Preto sme sa rozhodli, že vám v tomto akademickom roku prinesieme nové možnosti, ako si zašportovať so svojimi spolužiakmi. Tešiť sa môžete na pravidelné hodiny jógy, futbalu či deň plný fitnes cvičení.

Jóga s PEVŠ

Jóga priamo v budove školy? Od októbra každú stredu! Cvičiť budeme s popredným jogovým štúdiom YOGO, ktorý sa zameriava na power jogu. Pre študentov PEVŠ sú cvičenia bezplatné. Pre ľudí mimo školy tieto cvičenie nie sú dostupné. Hodiny sa uskutočnia vždy v stredu od 17:00 do 18:00 na 1. poschodí v galérii Silencium na Tomášikovej 20 a to už od 3.októbra.

Na to, aby ste mohli cvičiť je potrebné, aby ste sa jednoducho prihlásili prostredníctvom tohto formuláru. Na každú hodinu jogy je potrebné sa znovu prihlásiť.  Pozor, kapacita jedného cvičenia je obmedzená na 30 ľudí. Doneste si jogamatku alebo karimatku, uteráčik a vodu (ak potrebujete) a pohodlné oblečenie. Všetky bližšie informácie o termínoch a pod. nájdete TU (formulár).

joga_pevs_cvicenie

Futbal so spolužiakmi

Pre všetkých milovníkov kolektívnych športov sme zabezpečili športovú halu v klube Mladosť. Sálový futbal s PEVŠ sa uskutoční vždy v utorok od 18:00 do 19:00. Začíname už 9.októbra! Tak si zbaľte tenisky a uterák a poďte zo seba vybiť negatívnu energiu pri lopte.

Pre študentov PEVŠ je táto hala prenajatá bezplatne a ak chcete hrať, stačí sa iba prihlásiť prostredníctvom tohto formuláru. Pre ľudí mimo PEVŠ táto aktivita nie je dostupná. Na futbal sa prihlasujete každý týždeň vždy najneskôr 2 hodiny pred začiatkom futbalu, t.z. do utorka 16tej hodiny. Všetky bližšie informácie o termínoch a pod. nájdete TU (formulár). Pozor, kapacita jedného cvičenia je obmedzená na 30 ľudí.

futbal_pevs_cvicenie

Rozhýbte sa s Fitinn

Hneď v úvode akademického roka sa môžete rozhýbať v spolupráci s Fitinn Fitness Slovakia. V utorok 2.októbra svoj outfit prispôsobte športovým aktivitám a zacvičte si priamo v priestoroch školy. Na Tomášikovej 20 vás od 12:00 do 16:00 čakajú tréneri a výživoví poradcovia a okrem iného môžete súťažiť a vyhrať vecné ceny, či dokonca členstvo vo Fitinn.

A pozor! Aby ste nezabúdali ani na zdravé stravovanie, aj tento rok pokračujeme so Zdravými stredami, kedy vám na fakultu zabezpečíme čerstvé ovocie. Doplňte si vitamíny s PEVŠ vždy v prvú stredu v mesiaci.

<<< Späť