Aktuality

Študenti Fakulty masmédií PEVŠ sa postarali o priamy prenos podujatia Noc architektúry 2018

Archtung 2018

Produkčný tím Paneurópskej vysokej školy vedený Viktorom Kamenickým zabezpečil aj tento rok priamy prenos prednášok počas podujatia Noc architektúry 2018. Tím zložený z našich študentov spolupracoval s organizáciou Archtung, ktorá pôsobí v rámci Fakulty architektúry STU.

Priamy prenos mohlo vidieť viac ako 500 ľudí priamo v priestoroch STU alebo online. Výsledkom našich študentov sú krátke videá prednášok a aftermovie s najzaujímavejšími momentami, ktoré Noc architektúry svojim divákom priniesla. Získané skúsenosti so živým prenosom obohacujú našich študentov v ich študijných, ale aj profesijných zručnostiach. Kreatívny producent Mediálneho centra PEVŠ Mgr. Viktor Kamenický, PhD. kladie dôraz na prepojenie teoretického základu masmediálnych štúdií s praxou: ,,Fakulta masmédií PEVŠ poskytuje výnimočný základ pre študentov. Počas participácii na rôznych projektoch, najmä v prípade živých prenosov, je naozaj nutné aby boli študenti pohotový, vedeli pracovať pod stresom a hlavne pristupovali k práci flexibilným a zodpovedným spôsobom. Tieto všetky atribúty sú základom dobrej a plynulej práce pri živom vysielaní. Práve FM PEVŠ zaistí kvalitný teoreticko-praktický základ a Mediálne centrum poskytne potrebné technologické zázemie na realizáciu takýchto projektov.“

Spolupráce na veľkých projektoch pre náš tím nekončia, práve naopak. Naši študenti sa 1. júla postarajú o živý prenos multižánrovej konferencie TEDx a vysielať sa bude do celého sveta!

 

 

 

 

<<< Späť