Aktuality

10 vecí ktoré si na VŠ užiješ!

1)    Nové priateľstvá

Na škole stretneš spolužiakov, ktorí budú mať podobné záľuby ako ty. Pri práci na spoločných projektoch zažijete veľa zábavy a možno stretneš aj novú lásku.

2)    Zaujímavé projekty

Vysokoškolský život je najlepším obdobím v živote, ktoré môžeš využiť na rozvíjanie svojho potenciálu. Vďaka spolupráci s pedagógmi z praxe sa môžeš podieľať na reálnych projektoch.

3)    Diár vždy po ruke

Nič nie je horšie ako dostať Fx na konci roka len preto, že si na niečo zabudol. Zapisuj si svoje deadliny, či úlohy a budeš v suchu.

4)     Tvoja budúcnosť

Najvyšší čas zaoberať sa svojou budúcnosťou. Akademické prostredie ťa privedie k novým poznatkom, ktoré ťa budú inšpirovať a viesť k tvojej profesionalizácii.

5)    Študentská karta

S príchodom na vysokú školu získaš študentskú kartu, ktorej výhody môžeš využívať v obchodoch, službách, či v mestskej doprave.

6)    Stáže v oblasti praxe

V Bratislave to žije a to aj pracovne! Tí, ktorí majú záujem o stáž, či brigádu si ju nájdu bez problémov. Svoje skúsenosti určite môžeš využiť aj pri budúcej kariére.

7)    Máš svoj budget

S príchodom na VŠ budeš musieť dohliadať na svoj vlastný rozpočet. Naplánuj si svoj mesiac dopredu a budeš mať prehľad, koľko minieš na potraviny, a koľko na skvelé párty so spolužiakmi.

8)    Varenie s kamarátmi

Budeš bývať na intráku, či zdieľať byt? Spoločné varenie si určite užiješ spolu s novými kamarátmi. Do batohu si pribaľ pár receptov od mami.

9)    Kultúra a šport v Bratislave

Túžiš po skvelej kondičke, divadelných predstaveniach, či koncertoch? Bratislavský život ti isto nedovolí sedieť doma na gauči.

10)    Nové dobrodružstvo sa začína!

Neboj sa a vydaj sa na svoju novú akademickú cestu. Tešíme sa na teba!

<<< Späť