Aktuality

Nestihli ste Online Deň otvorených dverí? Pripravili sme pre vás DOD video o PEVŠ

Nestihli ste online Deň otvorených dverí na Paneurópskej vysokej škole? Nevadí! Na PEVŠ myslíme aj na vás. Rozhodli sme sa natočiť DOD video, vďaka ktorému vám môžeme uľahčiť rozhodovanie pri výbere vysokej školy.  Ak sa chcete vedieť viac o tom ako naša škola funguje, aké sú možnosti štúdia, študijné programy, prístup pedagógov, technické vybavenie školy( Mediálne centrum, súdna sieň, IT laby) a zistiť najmä praktické informácie od študentky Fakulty psychológie Henriety Koklesovej, máte možnosť si pozrieť DOD video, ktoré sme pre vás pripravili. Uistite sa, či je PEVŠ tá správna voľba pre vás.

Ako nato? Stačí sa jednoducho prihlásiť pomocou formuláru do 25.6.2020. Následne vám v piatok 26.6.2020 pošleme odkaz na DOD video o PEVŠ, ktoré si budete môcť pozrieť v pohodlí domova. Prihláste sa  TU

Možnosti štúdia na Paneurópskej vysokej škole

Prioritou PEVŠ je orientácia na moderný spôsob vzdelávania. Poskytuje akreditované trojstupňové vzdelávanie (Bc., Mgr./Ing., PhDr./JUDr./RNDr., PhD.) na piatich fakultách: Fakulta práva, Fakulta ekonómie a podnikania, Fakulta masmédií, Fakulta informatiky a Fakulta psychológie.

Na PEVŠ máme akreditovaných vyše 40 študijných programov s vysoko atraktívnymi zameraniami. Napr. na Fakulte informatiky je to Aplikácie virtuálnej a rozšírenej reality, Priemysel 4.0 a Big Data, Kybernetická bezpečnosť.

Prečo práve PEVŠ?

  • systém výučby orientovaný na to najdôležitejšie – prax
  • takmer 50 partnerstiev s významnými organizáciami a nadnárodnými firmami
  • inovatívne formy vzdelávania sledujúce európske trendy
  • najmodernejšie technické zabezpečenie( Mediálne centrum, súdna sieň, IT laby)
  • pedagógovia, ktorí sú odborníkmi v danej oblasti
  • študenti pracujú na reálnych projektoch
  • individuálny prístup pedagógov
  • atraktívne študijné programy
  • 96 % zamestnanosť absolventov

Úspechy PEVŠ!

Fakulta ekonómie a podnikania spolu s Fakultou práva Paneurópskej vysokej školy dosiahli fantastický úspech!  Stali sa najlepšími fakultami spomedzi všetkých súkromných vysokých škôl a porazili drvivú väčšinu verejných univerzít.Nezávislé hodnotenie spoločnosti TREXIMA bolo uverejnené  v denníku TREND 27.11.2019. Do detailného prieskumu bolo zaradených viac ako 1000 študijných programov na 116 fakultách všetkých vysokých škôl na Slovensku. Hodnotiacimi kritériami boli: mzda absolventa 5 rokov po skončení štúdia, nezamestnanosť absolventov, umiestnenie vo vyštudovanom odbore, perspektíva do budúcnosti a spokojnosť so štúdiom. Presne tieto kritériá sú pre našu školu kľúčové už od jej vzniku.Fakulta práva PEVŠ je na 1. mieste spomedzi všetkých šiestich  fakúlt práva  a na deviatom mieste v absolútnom poradí. Fakulta ekonómie a podnikania skončila na 3. mieste v obrovskej konkurencii viac než tridsiatich ekonomických fakúlt a na 16 mieste v absolútnom poradí.

UniRank zverejnil rebríček najlepších vysokých škôl na Slovensku, v ktorom dosahujeme najlepšie výsledky medzi súkromnými vysokými školami.  Na Slovensku sme najlepšie hodnotenou súkromnou vysokou školou.

DOD video nestačí? Pozývame vás na individuálnu exkurziu formou osobného stretnutia! Prispôsobíme sa vášmu času a požiadavkám. Okrem toho, že vám ukážeme, kde môžete študovať sme pripravení zodpovedať všetky otázky. Prevedieme vás priestormi školy, predstavíme vám mimoškolské aktivity, jednotlivé predmety či študijné zamerania. Príďte a zistite osobne, prečo má práve táto vysoká škola najväčší nárast študentov do 1. ročníka bakalárskeho stupňa štúdia na celkom Slovensku.

Máte nejaké otázky? Zavolajte alebo napíšte na naše kontaktné centrum

Tel. kontakt: +421 910 271 246

E-mail: info@paneurouni.com

<<< Späť