Fakulta práva

Máte právo na najlepší networking s najlepšími advokátskymi kanceláriami!

Exkluzívne stretnutie advokátskych kancelárií s absolventmi a študentmi Fakulty práva Paneurópskej vysokej školy sa uskutoční v pondelok 26. novembra 2018 o 19:00 v Berlinka Café Slovenskej národnej galérie.
Po vzore kariérnych a networkingových akcií organizovaných poprednými svetovými právnickými fakultami, ako Harvard alebo Yale vás pozývame do kaviarne plnej histórie a umenia. Práve tu sa máte možnosť stretnúť s ľudmi z advokátskych kancelárií, nadviazať kontakt a vytvoriť si portfólio známostí. Pri poháriku vínka, skvelom jedle, príjemnej hudbe v neformálnej atmosfére môžete diskutovať na aktuálne témy z oblasti práva a právnickej praxe, začiatkoch či skúsenostiach, máte možnosť nájsť firmu pre vašu brigádnickú či koncipientskú prax alebo upevniť kontakt vo svete businessu a práva. Udalosť osobne podporia aj pedagógovia Fakulty práva PEVŠ a dekan Fakulty práva doc. JUDr. PhDr. Peter Potásch, PhD. Pozvanie prijal aj rektor Paneurópskej vysokej školy Dr. h.c. prof. Ing. Juraj Stern, PhD.
To najlepšie zo slovenského práva pod jednou strechou, v príjemnom prostredí pri Dunaji, skvelým programom a výnimočnými hosťami.
 
dress code: smart casual
Predaj lístkov online tu. – POZOR: lístky sú vypredané!
 
Tešíme sa na vás!
 
 Pozrite si aftermovie z podujatia:
Pozrite si fotografie z podujatia tu.
<<< Späť