Fakulta masmédií

Prezident Andrej Kiska je nadšený z technického vybavenia a podmienok na Fakulte masmédií PEVŠ

Fakulta masmédií Paneurópskej vysokej školy na slávnostnej akadémii oslávila svoje 10. výročie svojej existencie. Slávnosti sa zúčastnili študenti, absolventi, bývalí pedagógovia, ale aj kolegovia z iných fakúlt. Veľkou poctou pre hostiteľov, dekanku Fakulty masmédií PEVŠ prof. Ivetu Radičovú a rektora Paneurópskej vysokej školy prof. Juraja Sterna, bola návšteva veľvyslancov, rektorov iných vysoký škôl a univerzít, ale aj prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku, ktorí svojou účasťou podporili myšlienku budovania kvalitnej vysokej školy z oblasti masmediálnych štúdií.

Vo svojom príhovore prezident vyzdvihol kvalitné technické zabezpečenie a pozitívnu atmosféru, ktorá na je na škole a medzi študentami. Pozrite si celý jeho príhovor:

Počas slávnostnej akadémie rektor Paneurópskej vysokej školy prof. Juraj Stern ocenil troch novinárov za významný prínos k rozvoju demokracie. Ocenenie rektora Paneurópskej vysokej školy získal Branislav Závodský z rádia Expres, Marek Vagovič z Aktuality.sk a Václav Moravec z Českej televízie. Prečítajte si článok z rádia Expres.
Pri príležitosti oslavy 10. narodenín dekanka FM PEVŠ prof. Iveta Radičová ocenila zakladateľov fakulty masmédií – doc. Elenu Hradiskú, prof. Samuela Brečku a prof. Andreja Tušera.
Fotografie zabezpečili študenti 1. ročníka Fakulty masmédií PEVŠ pod pedagogickým vedením vedúceho ústavu Dizajn médií doc. Antonom Szomolányim.
<<< Späť